Chanel Dio Lumière Limited Edition 2023

Chanel Dio Lumière Limited Edition 2023

(بدون پرداخت/نمونه) می تو،د تصور کنید که چقدر از دیدن جزئیات پولک های پولک در حال بازگشت هیجان زده هستم – پالت اصلی Chanel Lumiere D'Artifice از سال 2007 یکی از پست های ارزشمند من در مجموعه اقلام زیبایی قدیمی من است. نسخه جدید، Duo Lumiere Limited Edition، جزئیات پولکی را که برای سالیان متمادی در مد CHANEL وجود داشته است، بازمی گرداند – من همیشه می گویم که هیچ ، به میراث میراث به روش CHANEL ارجاع نمی دهد و این با بازدید اخیر من از نمایشگاه CHANEL ثابت شد. در موزه ویکتوریا و آلبرت موزه من تصاویری از لباس‌های دهه‌ها را به اشتراک می‌گذارم که به پولک‌ها و لباس‌های متالیک ادای احترام می‌کنند.

نسخه محدود Duo Lumiere

این پالت از دو رنگ تشکیل شده است و بین شامپاین و طلایی روشن ت،یم می شود. چیزی که در مورد جزئیات این پولک ها متفاوت است این است که لوگوی CHANEL به اندازه تک تک پولک ها ظریف به نظر می رسد.

نسخه محدود Duo Lumiere

من خودم را لگد می زنم که از جزئیات مربوطه ع، نگرفته ام، بنابراین نمی توانم این تاریخ را تعیین کنم، اما چیزی که می گویم این است که تقریباً بدون استثنا، هر لباسی (صدها مورد وجود دارد) امروز به راحتی پوشیدنی است که در لباس پوشیدن. دههی گذشته. بوجود آمد. واقعا شگفت انگیز.

نسخه محدود Duo Lumiere

همانطور که می بینید، یک برس همراه و یک برس وجود دارد که می تو،د از آن برای استفاده از Duo Lumiere Limited Edition استفاده کنید – این واقعا چند منظوره است: می تو،د درخشندگی را به گونه ها، دکلته، پلک ها یا حتی ابروهای خود اضافه کنید (با کشیدن برس روی پالت). خیلی کم و سپس آن را روی پیش، خود ،ید) در صورت امکان از این محصول استفاده کنید. راستش من هنوز در مرحله خیره هستم.

نسخه محدود Duo Lumiere

قدمت این لباس ها به دهه 1930 برمی گردد.

نسخه محدود Duo Lumiere

اگر برای درخشش آماده هستید، اینجا 54 پوند است! من تعدادی ع، از قطعات زیبایی از نمایشگاه دارم، بنابراین آنها را در یک پست جداگانه نشان خواهم داد.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته پولی نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/chanel-duo-lumiere-limited-edition-2023/