SPF رنگی که من به عنوان آرایش استفاده می کنم

KOSAS GLOW IV

Cosas glow IVهیچ چیزی بهتر از ، ضد آفتاب من، برای روتین زیبایی شما وجود ندارد. با توجه به نزدیک بودن روزهای آفتابی، یافتن فاکتور محافظتی در برابر نور خورشید (SPF) که دوست دارید بسیار مهم است و روزانه بپوشید. ورود Hydropeptide Solar Defense Tinted SPF. من از سال 2020 از آن استفاده می کنم و هنوز هم همان چیزی است که بیشتر استفاده می کنم.

وقتی به شما می گویم که تقریباً تمام SPF های رنگی موجود در بازار را امتحان کرده ام، به من اعتماد کنید. این تنها چیزی است که من بیشتر روزها می پوشم، و از آنجایی که پوست حساس و مستعد آکنه دارم، آزمون و خطاهای زیادی انجام شده است.

این SPF رنگی به چند دلیل مورد علاقه من است: 1. من را مت، نمی کند 2. دارای کره های تنظیم کننده رنگ است، بنابراین پوشش ظریفی روی پوست های روشن می دهد 3. دارای مزایای مراقبت از پوست مانند اسید هیالورونیک و پروبیوتیک ها است. . برای روزهایی که نمی خواهید ، پودر بپوشید، اما همچنان می خواهید پوستی صاف و یکدست داشته باشید (با محافظت SPF اضافه شده) عالی است.

در اینجا نحوه پوشیدن آن آمده است:

نصف پمپ از Cosas glow IV (من زم، که برنزه می شوم از سایه Radiant استفاده می کنم) و با انگشتان خود آن را با پوست خود مخلوط کنید. سپس یک پمپ بگیرید Hydropeptide Solar Defense Tinted SPF. هایلایتر مایع برای من کلیدی است زیرا من عاشق ظاهری درخشان هستم. اگر رنگ مات می خواهید، فقط به آن ب،بید فاکتور محافظت در برابر آفتاب (SPF).

من از این به ،وان پایه خود استفاده می کنم و بسته به میزان آرایشی که می خواهم بپوشم، از آنجا می روم. این بهترین مجموعه برای تابستان است!

اگر امتحانش کردید به من اطلاع دهید! ×× اشلی

گریم توسط اشلی رابرتسون آرایش رنگی با SPF

منبع: https://www.theteacherdiva.com/2023/03/tinted-spf-wear-makeup.html