11 مدل از بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی و خارجی موجود در بازار میلانا لیست | asilbekharid

لیست 10 برگزیده بهترین کرم ضد آفتاب پوست چرب بهترین‌های روژه در دسته بندی کرم ضد آفتاب مناسب پوست چرب هستند. SPF که مخفف عبارت (Sun Protection Factor) است به معنای فاکتور محافظت در برابر نور خورشید بوده و بیانگر قدرت کرم‌های ضد آفتاب برای مقابله با نور خورشید است. برای مثال اگر SPF کرم ضد آفتابی برابر 20 باشد به این معنی است که عملکرد چنین کرمی 20 بار بیشتر از حالت عدم مصرف آن، به مصرف کننده پوشش می دهد. به زبان ساده، اگر فردی پس از 10 دقیقه قرار گرفتن در معرض آفتاب دچار قرمزی پوست شود، با استفاده از این کرم که SPF آن برابر 20 است این زمان به مدت 200 دقیقه افزایش خواهد یافت. توصیه می‌شود برای شمایی که پوست چرب دارید حتما قبل از خرید ضد آفتاب با SPF بالاتر از 30 با مشاورین خبره روژه مشورت کنید تا به شما بهترین گزینه برای خرید را پیشنهاد دهند. توجه داشته باشید که کرم‌های ضد آفتاب با SPF بالا، ممکن است خیلی چرب باشند و می‌توانند عوارض ناخوشایندی مثل چربی بیش از اندازه را روی پوست شما ایجاد کنند.

در این بخش سعی می‌کنیم به مهم‌ترین سوالات شما درباره استفاده از ضدآفتاب پاسخ دهیم. نمی شود یک محصول بهترین ولی پرارمتری برای بهترین بودن آن تعریف نشود . مانند بهترین ماساژور صورت ، بهترین دستگاه فشار خون و حتی قویترین پایین اورنده قند خون . در سال 1393 اتفاق مهمی افتاد و آن هم پدید آمدن یک آنلاین شاپ به نام پیشگام نگار بود! این فروشگاه تمام تلاش خود را کرد تا محیطی خلاقانه و کاربر پسند در سایت خود به وجود آورد و خرید اینترنتی را از آن چه هست آسان‌تر کند. بعدتر، آرام آرام از قله‌های پیشرفت بالا رفت و با جلب اعتماد مردم به خود، توانست به جایگاهی که اکنون صاحب آن است برسد.

کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF 50 ژوت مناسب پوست چرب

بهترین ضدآفتاب خارجی پوست چرب را می توانید از لیست زیر انتخاب https://www.asilbekharid.com/best-sunscreen-for-oily-skin/ کنید. استفاده از این محصول قرمزی و التهاب ناشی از سوختگی با آفتاب را کاهش می هد. ضد آفتاب الارو با ایجاد تعادل در چربی پوست به کیفیت پوست صورت شما و همچنین کاهش میزان جوش زدن کمک می کند.

  • ضد آفتاب الارو با ایجاد تعادل در چربی پوست به کیفیت پوست صورت شما و همچنین کاهش میزان جوش زدن کمک می کند.
  • اشعه UVA می تواند باعث چین و چروک در پوست تان بشود و اشعه UVB باعث پیری و سرطان پوست می شود.
  • این اشعه‌های مخرب کلاژن‌های پوست را از بین برده و رادیکال‌های آزاد را در ساختار شیمیایی پوست آزاد می‌کنند.
و این موضوع بدون استفاده مکرر و روزانه از کرم ضد آفتاب امکان پذیر نمی‌باشد. بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب و جوشدار، مدل هایی است که بی رنگ هستند. ضد آفتاب های بی رنگ به دلیل نداشتن رنگ، چربی و مواد اضافی بر روی پوست های چرب احساس سنگینی ایجاد نمیکند.

دیدگاه در “بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب از برندهای ایرانی و خارجی”

البته ضدآفتاب‌های شیمیایی هم در صورت استفاده از برخی فیلترها مناسب خواهد بود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. ضدآفتاب‌های شیمیایی با جذب اشعه UV و کاهش میزان انرژی آن، این اشعه را به گرما تبدیل کرده و به پوست منتقل می‌کنند. ضدآفتاب‌های شیمیایی این کار را از طریق فیلترهای شیمیایی یعنی اوکسی‌بنزون، آووبنزن، اکتی‌سالات، اکتوکرایلن، هوموسالات و اکتینوکسات انجام می‌دهند.

11 مدل از بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی و خارجی موجود در بازار میلانا لیست | asilbekharid