10 سازمان دهنده آرایش زیبا که می توانید در آمازون خریداری کنید

Collage of 10 cute makeup organizers from Amazon

<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=10+Cute+Makeup+Organizers+to+Buy+on+Amazon&url=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Pinterest Share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=10 Cute Makeup Organizers to Buy on Amazon&،y=https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/">پست الکترونیک

چه مجموعه آرایش شما بزرگ باشد یا کوچک، این سوال که چگونه آرایش خود را مرتب کنید همیشه در ذهن شماست. پیدا ، آرایشگرهای کاربردی و زیبا می تواند دشوار باشد. خوشبختانه، من برای شما تلاش کرده‌ام تا این سازمان‌دهنده‌های آرایش زیبا از آمازون را برای نگهداری و سازماندهی لوازم آرایشی شما انتخاب کنید. برخی محصولات زیبایی شما را دور نگه می دارند، برخی دیگر آنها را به نمایش می گذارند. هر چه انتخاب کنید، این به سازماندهی مجموعه شما کمک می کند.

برای یافتن سازمان دهنده آرایش در آمازون روی تصویر کلیک کنید. توجه داشته باشید که قیمت ها ممکن است به دلیل فروش و … نوسان داشته باشد.


مجموعه 10 آرایشگر زیبا از آمازون |  برش زیبایی

1. ت،یم کننده پ،تیکی و سازمان دهنده کشو (22 دلار)
این یک گزینه عالی برای یک ست آرایش ساده است، زیرا ت،یم کننده های باریک برای پالت ها و لباس های فشرده، شکاف هایی برای چند برس و دو کشو برای وسایل کوچکتر ارائه می دهد.

2. سازماندهی کشوهای پاک – 25 قطعه (20 دلار)
اگر کمد با کشو دارید یا دوست دارید آرایش خود را در کشوهای حمام نگهداری کنید، از این ت،یم‌کننده‌ها برای تمیز و مرتب نگه داشتن وسایل استفاده کنید.

3. مکعب های آرایشی روی کانتر (~ 16 دلار)
این مکعب ها دارای شیارهای زاویه دار کوچکی هستند که می تو،د برای برس، رژ لب، براق کننده، مداد چشم یا ریمل استفاده کنید. همچنین دارای یک کشوی کشوی برای آرایش بزرگتر است.

4. کشوهای آرایشی شفاف با نگهدارنده رژ لب قابل جدا شدن (30 دلار)
این ست کشو شفاف در طیف وسیعی از رنگ ها (و یک گزینه شفاف) با 3 کشو بزرگ + 4 کشو کوچک یا 4 کشو بزرگ + 2 کشو کوچک عرضه می شود. این یک مجموعه قابل رویت است، بنابراین می تو،د رژ لب را روی آن بگذارید یا در ،مت دیگری از آن استفاده کنید.

5. سازمان‌دهنده لباس‌های زیبای قدیمی (40 دلار)
با این کشوهای آرایشی ساخته شده از شیشه سبز رنگ با تزئینات طلایی، حس ک،یکی را به فضای خود اضافه کنید. سازمان دهنده دارای سه کشو و یک بخش لایه ای با شکاف های متعدد است که می تو،د برای برس ها استفاده کنید.

6. جا برس آرایش شیشه ای مشکی و طلایی (~ 14 دلار)
در اینجا یک سازمان دهنده براش آرایشی سه بخش با کمی ذوق گتسبی وجود دارد! شیشه‌های مشکی شفاف و تزئینات طلایی جلوه‌ای زیبا به عملکرد می‌بخشند.

7. کشوهای پ،تیکی 2 بسته (30 دلار)
سازمان آرایش خود را با این کشوهای روی هم سفارشی کنید. آنها در سمت کم عمق هستند و از دید دور می مانند. می تو،د کشو را به تنهایی ،یداری کنید، یا همراه با یک کشوی ت،یم شده برای قرار دادن در بالای آن قرار دهید.

8. سبد آرایشی سازمان دهنده با کشو (~80 دلار)
اگر مجموعه شما کمی قوی تر است، در اینجا یک روش ساده برای طراحی برای سازماندهی و نمایش آن وجود دارد. این گاری دارای یک سینی سازماندهی در بالا، دو کشو عمیق و دو بخش مسطح برای وسایل بلندتر مانند بطری های عطر یا مراقبت از پوست است. به علاوه روی چرخ است!

9. سازمان دهی روشویی چوبی روستایی (30 دلار)
اگر می‌خواهید زیبایی روستایی یا مزرعه‌ای را در خانه خود بگنج،د، این آرایشگر چوبی کاملاً به شما می‌آید. ،مت بالایی دارای چندین ت،یم کننده و همچنین سه کشو است.

10. جعبه ذخیره سازی روشویی مدرن میانه قرن (40 دلار)
یکی دیگر از سبک‌های قدیمی، این جعبه زیبایی مدرن متعلق به اواسط قرن است که رویه‌ای شفاف برای بطری‌ها و محصولات بزرگ‌تر برای ایستادن عمودی و دو کشو بیرون‌کش دارد. همچنین در صورت نیاز به جابجایی آن دارای دسته است.

چگونه آرایش خود را مرتب می کنید؟

-میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/10-cute-makeup-،izers-buy-amazon/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار