کانسیلرهایی که دوست دارم (و جایی که از آنها استفاده می کنم)

کانسیلرهایی که دوست دارم (و جایی که از آنها استفاده می کنم)

زیر چشمم:

کانسی، ،ی Nars Radiant – من سالهاست که از این کانسی، استفاده می کنم. این محصولی است که من همیشه برای عملکرد و پوشش مطلوب به آن اعتماد دارم. من یک اندازه سفر را در کیفم حمل می کنم! (من و،ل یا ، بروله می پوشم)

کانسی، Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Full Coverage – این کانسی،ی است که من اخیراً برای احساس سبک تر با پوشش عالی استفاده می کنم. هنگامی که محصول را با استفاده از یک اسفنج زیبایی مرطوب روی ناحیه زیر چشم ،ید، به خوبی ،یب می شود. (من 215 می پوشم)

کانسی، ضدچروک با پوشش مات درخشان Huda Beauty #FauxFilter – من کاملاً از پوشش، پرداخت و سهولت پوشیدن این کانسی، خوشم می‌آید، اما از بیرون آمدن آن از بسته متنفرم. (من 3.1 Flannel Swirl پوشیدم)

برای لکه ها / لکه های تیره:

کانسی، با پوشش کامل Make Up For Ever – این کانسی، برای زم، که نیاز به پوشاندن لک دارم، مورد استفاده من بوده است. من مدت زیادی است که از آن زیر چشمم استفاده می کنم، اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که برای این کار خیلی ضخیم/سنگین است. در پوشاندن لکه های تیره یا لکه ها عالی عمل می کند! (من سایه 4 می پوشم)

ابزار:

رایج ترین ابزار من برای استفاده از هر کانسی،ی نوک انگشتان من یا یک اسفنج زیبایی مرطوب است. من دوره‌هایی از استفاده از برس را پشت سر گذاشته‌ام و متوجه شده‌ام که ظاهر نهایی و طبیعی ،یب شدن با نوک انگشتان گرم یا یک اسفنج زیبایی مرطوب را ترجیح می‌دهم. از آنجایی که این ناحیه تمایل دارد هر چین و چروک، نقطه و غیره را نشان دهد، هر چه محصول بیشتری را با آن ،یب کنید، بهتر است!

به پایان رساندن:

مهم نیست از چه کانسی،ی استفاده می کنم، همیشه آن را با پودر روشن کننده مخفی Laura Mercier برای زیر چشمم ست می کنم. این نوع محصولی است که اگر برند استفاده از آن را متوقف کند، به شدت ناراحت می شوم. ،بندگی را که گاهی از استفاده از کانسی، باقی می ماند از بین می برد و آن ناحیه را نیز روشن می کند! من آن را با یک برس اعمال کردم، و همچنین از یک پف مثلث مخملی استفاده کردم – هر دو نتایج عالی به من دادند.

3 نکته برای کاربرد بی عیب و نقص:

یکی از کانسی، روی ، دور چشمی که به تازگی استفاده کرده اید استفاده نکنید. اگر قبل از آرایش از ، دور چشم استفاده می کنید، آن را برای مدتی روی پوست بگذارید. هر چه زمان بیشتری به آن بدهید، بهتر است. هنگامی که “لغزش” ، دور چشم از بین رفت، کانسی، می ،بد و ثابت می ماند.

دو کمتر، بیشتر است. شما همیشه می تو،د محصول بیشتری اضافه کنید، اما حذف بیش از حد کانسی، واقعا سخت است. به دور چشم خود نگاه کنید و ببینید کدام ،مت نیاز به پوشاندن دارد. پیروی از یک راهنمای آنلاین بسیار آسان است، اما این راهنما ممکن است برای نیازهای خاص زیر چشم شما اعمال نشود. اگر فقط به یک کانسی، در گوشه داخلی نیاز دارید، این عالی است! بعد از آن نیازی به اعمال مثلث کامل محصول ندارید!

سه. نوک انگشتان گرم می تواند به رفع چین و چروک کمک کند. اگر می‌خواهید از برس برای زدن کانسی، استفاده کنید، همچنان می‌تو،د بعد از آن وارد شده و نوک انگشت تمیز را روی زیر چشم خود در هر یک از مکان‌هایی که کانسی، می‌نشیند فشار دهید.

منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2023/05/concealers-i-love-and-where-i-use-them/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار