چگونه فروش املاک و مستغلات را در نزدیکی خود پیدا کنید

how to find estate sales near you

همه می دانند که من عاشق فروش املاک خوب هستم. بسیاری از عتیقه‌جات، لباس‌های قدیمی، «دختران ارواح» و گنجینه‌های بی‌شماری دیگر از فروش املاک هستند. مردم اغلب می پرسند، “چگونه فروش املاک و مستغلات را پیدا می کنید؟” و “فروش املاک و مستغلات چگونه کار می کند؟” خب من بهت قول دادم راهنمای فروش املاک و مستغلات رو ارائه بدم. در اینجا نحوه یافتن فروش املاک و مستغلات در نزدیکی خود، به علاوه پاسخ به سوالات متداول دیگر آورده شده است. بیایید گنج یابی را شروع کنیم!

فروش ملک چیست؟

فروش املاک می تواند گنجینه ای از اقلام منحصر به فرد، عتیقه و حتی عتیقه باشد. همچنین مک، عالی برای جستجوی هر گونه وسایل خانگی یا واقعاً است هر چیزی. فروش املاک معمولاً زم، انجام می شود که شخصی فوت کند و دارایی او فروخته شود. کوچک ،، جابجایی یا سازماندهی از دیگر دلایل رایج هستند. فروش املاک می تواند طیف گسترده ای از اقلام، از مبلمان و دکوراسیون منزل گرفته تا لباس و جواهرات را ارائه دهد. این یک راه عالی برای یافتن انواع گنجینه های منحصر به فرد و دادن یک زندگی کاملا جدید است.

تفاوت بین فروش ملک و فروش گاراژ یا حیاط چیست؟

فروش املاک و مستغلات به طور کلی طیف وسیع تری از کامل محتویات خانه ،ی – گاهی اوقات حتی نجات معماری، بسته به فروش. در حالی که فروش گاراژ یا فروش حیاط معمولاً توسط مالک انجام می شود، فروش املاک اغلب توسط فروشندگان حرفه ای سازماندهی می شود. آنها همه جنبه های فروش را تسهیل می کنند و درصدی را با مالک یا وراث او به اشتراک می گذارند. فروش املاک نیز می تواند با قیمت های کمی بالاتر باشد، زیرا اغلب اقلامی با ارزش بیشتر مانند مبلمان، لوازم خانگی و کل،یونی وجود دارد.

چگونه فروش املاک و مستغلات را در نزدیکی خود پیدا کنید
لوستر بالای تخت من ملکی برای فروش از سال 2021 است.

چگونه فروش املاک و مستغلات را در نزدیکی خود پیدا کنید

یافتن فروش املاک در منطقه شما به آس، دسترسی به اینترنت است، اما چندین راه دیگر برای یافتن آنها وجود دارد. در اینجا چند راه عالی برای یافتن فروش املاک و مستغلات در نزدیکی شما وجود دارد:

Real Estate.net این بهترین انتخاب من برای یافتن فروش املاک است.

  • Real Estate.net: این احتمال وجود دارد که اگر فروش ملک توسط یک شرکت معتبر مدیریت شود، در Estatesales.net فهرست شود. اما چند استثنا وجود دارد! صرف نظر از این، Estatesales.net بهترین مکان برای شروع است. می تو،د فروش املاک و مستغلات را در نزدیکی خود جستجو کنید و فروش های آینده را دنبال کرده و پیش نمایش آن را مشاهده کنید. به سادگی شهر یا کد پستی خود را تایپ کنید و می تو،د بر اساس تاریخ، مسافت و نوع فروش مرتب کنید. من به طور کلی به دنبال فروش املاک به صورت حضوری در مقابل فروش و حراج آنلاین هستم. این فقط ترجیح شخصی است. من همچنین در حال گسترش جستجوی خود هستم زیرا گاهی اوقات بهترین فروش ارزش فشار اضافی را دارد! بیشتر منوها دارای تصاویر هستند، بنابراین می تو،د ایده خوبی از آنچه در آنجا وجود دارد به دست آورید. همیشه چیزهای بیشتری نسبت به آنچه در ع، ها وجود دارد وجود دارد، بنابراین من فقط از تصاویر استفاده می کنم تا ایده ای از حال و هوا داشته باشم.

سایر منابع فروش املاک و مستغلات ارزش بررسی دارد

  • در رو،مه خوب قدیمی: آره! باور کنید یا نه، برخی از فروش املاک و مستغلات هنوز در رو،مه های محلی تبلیغ می شود. این یک راه عالی برای یافتن فروش املاک در نزدیکی شما است، و گاهی اوقات بهترین ها آنهایی هستند که قدیمی ترین چیزها را دارند (که برای من یک امتیاز مثبت است)! نکته سریع: این مکان همچنین مک، عالی برای یافتن اطلاعات در مورد فروش کلیسا و بازارهای ،یف در جامعه است.
  • فیسبوک مارکت: فیسبوک مارکت فقط مک، عالی برای یافتن مبلمان عتیقه، عتیقه و دست دوم برای فروش نیست – همچنین مکان خوبی برای یافتن فروش املاک آتی، به ویژه فروش های خانوادگی است. به دنبال «فروش املاک» و «بر،ب‌های فروش» برای فروش‌های آتی باشید و حتماً آنها را بر اساس تاریخ مرتب کنید تا به پست‌های قدیمی نگاه نکنید.
  • Craigslist: Craigslist مکان دیگری است که هنوز هم توسط بسیاری از فروشندگان یا خانواده های مستقل استفاده می شود. یک سازمان دهنده فروش املاک محلی معتبر وجود دارد هرگز او در Estatesales.net تبلیغ می کند، اما من او را از طریق Craigslist پیدا کردم. از آن زمان، من فروش آنها را با بررسی مستقیم وب سایت آنها دنبال کردم. که مرا به نکته بعدی می رساند…

سازمان دهندگان فروش املاک محلی را بشناسید

وقتی آگاه شدید، داخل شوید! شما می تو،د با ایجاد رابطه با سازمان دهندگان فروش املاک محلی و ثبت نام برای هشدارها، تجربه اولیه و دست اول را به دست آورید. در اینجا چند نکته سریع وجود دارد:

  • شرکت های فروش املاک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: بسیاری از شرکت های فروش املاک و مستغلات دارای حساب های رسانه های اجتماعی هستند که در آن فروش های آتی و ع، اقلام برای فروش را پست می کنند. با دنبال ، این حساب ها، می تو،د از فروش قبلی مطلع شوید و ببینید چه اقلامی در دسترس خواهند بود.
  • برای لیست های ایمیل ثبت نام کنید: بسیاری از شرکت های فروش املاک و مستغلات لیست های ایمیلی دارند که از آن برای اطلاع رس، به مش،ین از فروش های آتی استفاده می کنند. با عضویت در این لیست ها، می تو،د از فروش قبلی مطلع شوید و پیشنهادات انحصاری دریافت کنید. برخی حتی پیش نمایش هایی را برای افرادی که در لیست ایمیل خود قرار دارند ارائه می دهند.
  • در مورد فروش های آینده بپرسید: هنگام شرکت در فروش املاکی که توسط یک شرکت خاص برگزار می شود، از کارمندان بپرسید که آیا برای فروش آینده برنامه ریزی کرده اند یا خیر. آنها ممکن است اطلاعات داخلی در مورد فروش های آتی یا مواردی که در دسترس خواهند بود به شما بدهند.
  • به آنها بگویید به چه نوع اقلامی علاقه دارید: پرسیدن ضرری ندارد! به فروشندگان اجازه دهید بدانند به دنبال چه نوع چیزهایی هستید – و تبادل اطلاعات کنید. همه شرکت‌ها این کار را انجام نمی‌دهند، اما ،ب‌وکارهای کوچک و فروشندگان مستقل احتمالاً به شما نظارت می‌کنند و به شما هشدار می‌دهند. فروشندگان محلی گاهی اوقات قبل از عرضه عمومی در مورد اقلام قدیمی به من پیام می دهند!

این واقعاً تمام چیزی است که چگونه می توان فروش املاک را پیدا کرد. اگر می‌خواهید آن را ساده نگه دارید، فقط هر هفته Estatesales.net را بررسی کنید و ببینید آیا چیزی وجود دارد که به شما علاقه دارد یا خیر. با این حال، اگر کمی بیشتر کار کنید، پاداش خواهید گرفت. فروش املاک و مستغلات ممکن است ضربه بخورد یا از دست برود و ممکن است نیاز به شکار داشته باشد. اما وقتی ضربه می خورند، می توانند آن را محقق کنند خوب سزاوار تمام تلاش است. گنج یابی مبارک!

منبع: https://keikolynn.com/2023/05/،w-to-find-estate-sales-near-you/