نکته شماره 1 من برای زیرسازی درخشان

Ashley Robertson 2022

اشلی رابرتسون 2022بر ،ی پوشیده نیست که من پوستی درخشان و مرطوب می خواهم. علاوه بر مراقبت از پوست (این مهم ترین در سازمان بین المللی دریانوردی است) بهترین راه برای داشتن پوستی درخشان، ،یب فونداسیون با هایلایتر مایع است. من عاشق Valentino Beauty V Laiter به رنگ صورتی این فونداسیون بسیار درخشان به نظر می رسد و وقتی دیدم که بیش از 2.4 هزار بررسی دارد، می دانستم که باید آن را آزمایش کنم.

این یک هایلایتر مایع صورتی مروا، است که می تواند به تنهایی در زیر آرایش استفاده شود یا با آن ،یب شود با پایه، یا در بالا برای برجسته ، مناطقی که واقعاً می خواهید برجسته کنید. انصافاً شگفت انگیز است!

هایلایتر مایع یکی از آن محصولات پرکاربردی است که هر فردی در کیف زیبایی خود به آن نیاز دارد. پوست من همیشه کمی خشک می شود، مخصوصاً با دمای سرد. این محصول به من کمک می کند تا زم، که آن را درست کنم، آن را جعلی کنم.

بررسی والنتینو وی لایت

نحوه درخواست در اینجا آمده است:

1/2 پمپ از Valentino Beauty V Laiter به رنگ صورتی

نصف پمپ از ، پودر مورد علاقه من یا مرطوب کننده رنگی

این دو را در پشت دست من مخلوط کنید

در مرحله بعد، محصول را با انگشتم روی صورتم نقطه می زنم و با یک برس فونداسیون آن را مخلوط می کنم. من دوست دارم از یک اسفنج زیبایی مرطوب (بدون هیچ محصولی روی آن) استفاده کنم و فقط به پوستم ضربه بزنم تا مطمئن شوم همه چیز صاف به نظر می رسد.

هایلایتر مایع را سفارش دادم نوردستروم چند تای دیگه هم ،ید زیبایی والنتینو محصولاتی که بعدا بررسی خواهم کرد. اما می توانم بفهمم که چرا مردم این برند را دوست دارند. محصولات گران هستند، اما نسبت رنگ 10/10 است. همچنین این رژ لب چقدر زیباست؟ من سایه می پوشم 123R Falls برای برهنگی ها.

آیا قبلاً چیزی از Valentino Beauty امتحان کرده اید؟ ×× اشلی

بررسی زیبایی والنتینوگریم توسط اشلی رابرتسون


این پست توسط Nordstrom حمایت می شود. همه انتخاب ها و نظرات با من است.
منبع: https://www.theteacherdiva.com/2022/08/1-tip-glowy-foundation.html