نقد و بررسی: کرم برنز کننده میلانی چک بوسه

Milani Cheek Kiss Cream Bronzers stacked and open on a marble vanity with the Milani Face Buffing Brush F220.

<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/milani-cheek-kiss-cream-bronzer-review/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=Worth+the+Hype%3F+Milani+Cheek+Kiss+Cream+Bronzer+Review&url=https://slashedbeauty.com/milani-cheek-kiss-cream-bronzer-review/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Pinterest Share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=Worth the Hype%3F Milani Cheek Kiss Cream Bronzer Review&،y=https://slashedbeauty.com/milani-cheek-kiss-cream-bronzer-review/">پست الکترونیک

روی دستم می توانم تعداد برنزرهای داروخانه ای را که قبلاً دوست دارم، روی دستم حساب کنم… در مجموع احتمالاً چهار عدد. من در مورد بافت و طیف رنگ بسیار خاص هستم، زیرا می خواهم بدون اینکه فونداسیون من ،اب شود ،یب شود و نمی خواهم خیلی نارنجی باشد. آیا آن است خیلی می پرسد؟ بنابراین، وقتی ، برنزه کننده ، بوسه گونه میل، جدید شروع به عرضه کرد، عصبی بودم اما برای امتحان آن هیجان زده بودم.

ساشه باز ، برنزه میل، شیک روی سطح مرمر |  بررسی و نمونه |  برش زیبایی
سایه ها از L تا R: اوه عزیزم، چای ریخته شده، فصل گرم، لحظه موکا

اعتراف می کنم، در مورد محدوده سایه کمی گیج شده ام. من دوست دارم که ما چنین سایه عمیق و غنی داریم لحظه موکااما دو سایه می، واقعاً گرما را به ارمغان می آورد – به سختی نارنجی – علی. وقتی صحبت از برنزها به میان می‌آید، معمولاً متوجه می‌شوم که سایه‌های «متوسط» برای من بهترین هستند، اما در این مورد سلام عزیزم این تنها چیزی است که واقعا برای من کار می کند.

نمونه برنزه کننده ، بوسه میل، شیک روی پوست روشن تا متوسط ​​|  برش زیبایی

می خواهم به این نکته اشاره کنم که اینها را درک می کنم برنز، برای ایجاد ظاهری گرمتر و آفتابی تر. (در طول سال ها، تمایز بین برنز و کانتور تار شده است و کلمات اغلب به جای هم در بر،ب های آرایش استفاده می شوند. این مایه تاسف است، زیرا آنها اه، متفاوتی را دنبال می کنند.) فکر می کنم مشکل برای من این واقعیت است که سایه های مایع میل، همچنین لاغر گرم بنابراین، شخصاً، از این که ما بیشتر به همان اندازه می رسیدیم، کمی ناامید شدم.

من فقط احساس می کنم حتی اگر هدفم داشتن پوست گرم باشد، چای را ریخت خیلی نارنجی و فصل گرما برای رنگ پوست روشن/متوسط ​​و خنثی من خیلی تیره است.

، برنزه کننده های بوسه گونه میل، با استفاده از برس صاف کننده صورت میل، F220 روی یک پیشخوان مرمری چیده و پخش می شوند.  |  نقد برنز ، میل، چک بوسه |  برش زیبایی

خوب، جوانب مثبت: چیزی که من در مورد این ، برنز کننده دوست دارم بافت آن است. بسیار نرم و ،ی است اما چرب نیست. این فرمول حاوی گل رز بلغاری، دانه هندوانه و روغن هسته انار است و همچنین حاوی پودرهای میکروکروی برای کمک به استتار پوست است. قوام نازک تری دارد، بنابراین مخلوط ، آن بسیار ساده تر است – به جرات می توانم بگویم بیشتر از چه برنزر دیگری استفاده کنم!؟ این به راحتی بدون اینکه فونداسیون شما را از جای خود بیرون بکشد، ،یب می شود، که بسیار بزرگ است. بزرگ یک نکته مثبت در کتاب من.

، برنز کننده Cheek Kiss نیز دارای رنگدانه های باورن،ی است، بنابراین من می توانم ببینم که این ،یب یک محصول ماندگار است. با استفاده از یک دست سبک و ،یب، می تو،د آن را بکشید تا طبیعی تر به نظر برسد. کمی زمان دارید تا صاف و مات شود که واقعا صاف به نظر می رسد.

قبل و بعد از استفاده از برنزر میل، شیک کیس در های عسل |  نقد برنز ، میل، چک بوسه |  برش زیبایی
او می پوشد سلام عزیزم

بالا استفاده کردم سلام عزیزم روی پیش،، گونه ها، خط فک و بینی من. به طور کلی، من از نتایج و تعریفی که به چهره من اضافه کرد بسیار راضی بودم. من آن را کمی ساختم (از آنجایی که این روشن ترین سایه است) و بدون اینکه ظاهری شبیه به آن داشته باشد، به خوبی ساخته شد.

همچنین متوجه شدم که با آرایش های دیگرم، مانند ، پودر و رژگونه ،، به خوبی جفت می شود، بدون اینکه گل آلود شود. من از برس صاف کننده صورت میل، (F220) استفاده کردم که نرم و متراکم است و برای ،یب ملایم فرمول های ، من، است. همچنین برای رژگونه ، بوسه گونه میل، یک انتخاب عالی است. من معمولاً روی برس ضربه می زنم خیلی برنزه کننده را به آرامی ،ید (به یاد داشته باشید که فوق العاده رنگدانه است!) و سپس آن را روی پوستم بزنید تا سفت شود. گاهی اوقات من از یک اسفنج زیرسازی استفاده می کنم تا در صورت نیاز بیشتر مخلوط شود.

وقتی آن را روی فونداسیون می زنم، متوجه می شوم که در تمام روز حتی بدون پودر یا اسپری سفت کننده ماندگار است. من همچنین متوجه هیچ مشکلی در پوست حساس و مستعد آکنه نشدم.

به طور خلاصه، میل، این فرمول برنزی ،ی را میخکوب کرد، در آن شکی نیست. من شخصا دوست دارم برای تنوع بیشتر، سایه های سرد/خنثی بیشتری را در این فرمول ببینم!

می‌تو،د ، برنزه‌کننده‌های Milani Cheek Kiss را در Ulta و آمازون (جایی که ارزان‌تر هستند) پیدا کنید.

-میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/milani-cheek-kiss-cream-bronzer-review/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار