بهترین آرایش ضد عرق از داروخانه که حتی رطوبت را نیز از بین نمی برد

Product collage and polaroid of Miranda smiling to camera with sun shining on her face with text written: "my makeup surviving in the southern humidity."

<،on cl،="simplesocial-fb-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Facebook Share" data-href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://slashedbeauty.com/best-sweat-proof-drugstore-makeup-that-even-humidity-wont-ruin/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">فیس بوک
<،on cl،="simplesocial-twt-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Twitter Share" data-href="https://twitter.com/intent/tweet?text=Best+Sweat+Proof+Drugstore+Makeup+that+Even+Humidity+Won%E2%80%99t+Ruin&url=https://slashedbeauty.com/best-sweat-proof-drugstore-makeup-that-even-humidity-wont-ruin/" onclick="javascript:window.open(this.dataset.href, '', 'menubar=no,toolbar=no,resizable=yes,scrollbars=yes,height=600,width=600');return false;">توییتر
<،on cl،="simplesocial-pinterest-share" rel="nofollow" target="_blank" aria-label="Pinterest Share" onclick="var e=do،ent.createElement('script');e.setAttribute('type','text/javascript');e.setAttribute('ch،t','UTF-8');e.setAttribute('src','//،ets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=" false="">پینترست
<،on onclick="javascript:window.location.href = this.dataset.href;return false;" cl،="simplesocial-email-share" aria-label="Share through Email" rel="nofollow" target="_blank" data-href="mailto:?subject=Best Sweat Proof Drugstore Makeup that Even Humidity Won%E2%80%99t Ruin&،y=https://slashedbeauty.com/best-sweat-proof-drugstore-makeup-that-even-humidity-wont-ruin/">پست الکترونیک

پیشنهادات به روز شده در سال 2024.

،ومی ندارد که عرق دشمن اصلی ظاهر آرایش شما باشد! این لوازم آرایشی را می توان در گرم ترین و طول، ترین روزها در داروخانه ها یافت. من شخصاً هر یک از این محصولات را در تابستان ها در ، وگاس و همچنین در طول سفرهایم به آب و هوای مرطوب – اخیراً به نیواورلئان – آزمایش کرده ام. آنها فقط این کار را نمی کنند آ،، اما هستند خوب نگاه کن این کار را کرد.

کلاژ محصول و پولاروید میراندا در حال لبخند زدن به دوربین با تابش خورشید به صورتش با متن: "آرایش من از رطوبت ج، جان سالم به در می برد." |  آرایش ضد عرق از داروخانه ها |  برش زیبایی

پرایمر صورت ضد عرق از داروخانه

لوله پرایمر Elf Power Grip

پرایمر Elf Power Grip طول،‌ترین پرایمر صورت است که تا به حال استفاده کرده‌ام، و واقعاً باعث می‌شود فونداسیون من کار کند. می ،بد. بافت کمی ،بنده دارد که به فونداسیون می ،بد و آن را در تمام طول روز در جای خود نگه می دارد. علاوه بر این که آرایش من چند ساعت پس از استفاده (و تعریق) تازه به نظر می رسد، این پرایمر از ته نشین شدن محصول به صورت خطوط ریز نیز جلوگیری می کند.

بهترین فونداسیون های داروخانه ای مقاوم در برابر عرق

من دو پایه داروخانه مورد علاقه دارم که در جشنواره های موسیقی، در تعطیلات در آب و هوای مرطوب و حتی در طول تمرینات شدید (برای ثبت!) آزمایش شده اند.

لورآل Infallible Fresh Wear Foundation

جام مقدس من برای چندین سال، بنیاد Infallible Fresh Wear می تواند در مقابل آن بایستد زیاد. علیرغم پوشش کامل و فرسودگی طول،، فوق العاده سبک و قابل تنفس با روکش طبیعی است. تست سایش من را در TikTok تماشا کنید.

رنگ پوست 24 ساعته Maybelline Superstay

این رنگ پوست یکی از آ،ین موارد مورد علاقه من برای آرایشی تازه در روزهای عرق ، است. پوششی متوسط ​​تا کامل قابل ساخت را با پوشش طبیعی پوست ارائه می دهد و در پوست های معمولی تا خشک بهترین احساس را دارد. از طریق تعریق، آن را اجرا نمی کند و یا تکه تکه نمی شود. به نظر من بعد از مرطوب کننده بدون پرایمر بهترین کار را می کند. بررسی کامل من برای ع، های قبل و بعد را بررسی کنید.

بهترین ژل ابرو مقاوم در برابر عرق داروخانه

پزشکان فرمول ژل لیفت ابرو برزیلی کره

من تعداد زیادی ژل ابرو را آزمایش کرده ام و این مورد من است در حد متوسط. ژل لیفت ابرو کاتولیک Physicians Formula Butter ممکن است دهان آب کن باشد، اما بدون اینکه ابروهای شما سفت یا بیش از حد براق به نظر برسند، محکم نگه می دارد. من همچنین مانند سایر محصولات قوی تر، پوسته پوسته شدن را با این ژل تجربه نمی کنم.

بهترین آرایش چشم ضد عرق از داروخانه ها

آرایش چشم نیز در روزهای گرم به ویژه در معرض آب شدن یا انتقال است، اما تکان نمی خورد.

پرایمر سایه چشم میل،

من پلک های نسبتاً چرب دارم و پرایمر سایه چشم میل، از دوران دانشگاه مورد استفاده من بوده است. با روکش مات که روی پلک ها احساس خشکی نمی کند، به مبارزه با موخوره کمک می کند.

خط چشم ژل Essence Stay & Play |  ترندهای آرایش 2024 را با آرایش داروخانه دریافت کنید |  برش زیبایی

خط چشم ژل Essence Stay & Play

خط چشم ژل Stay & Play هم برای خطوط دودی و هم برای خطوط باریک مورد علاقه من است. خامه ای است و به راحتی مخلوط می شود، اما پس از سفت شدن، تکان نمی خورد. این خط چشم ضد آب و ضد عرق است که در تمام طول روز ماندگاری دارد.

استیک سایه چشم تاتو رنگی Maybelline

اگر می خواهید یک سایه چشم ساده داشته باشید که بتواند هر کاری را انجام دهد، چند سایه چشم رنگ تاتو استی، بگیرید. کشیدن و ،یب ، آن، حتی با انگشتانتان، بسیار آسان است. این یکی از بهترین گزینه های سایه چشم ضد عرق در سفر اخیر من به نیواورلئان بود!

ریمل حجم دهنده لورال پانوراما

حتی اگر نسخه غیر ضد آب را انتخاب کنید، ریمل لورآل پانوراما یکی از مقاوم‌ترین ریمل‌هایی است که من در برابر لک و عرق امتحان کرده‌ام. در حالی که فرهای شما را در جای خود نگه می دارد، ارتفاع، حجم و طول را اضافه می کند. در بررسی کامل من بیشتر بخو،د.

بهترین رژگونه ضد عرق داروخانه

رژگونه مایع الف کامو |  ترندهای آرایش 2024 را با آرایش داروخانه دریافت کنید |  برش زیبایی

رژگونه مایع الف کامو

این رژگونه مایع الف در تمام طول روز بدون محو شدن یا لکه دار شدن ماندگاری دارد. بدون وجود می درخشد نادا، بنابراین حتی اگر عرق کرده اید، نگران شیک به نظر رسیدن نباشید. مقدار کمی بسیار زیاد است – فوق العاده رنگدانه است و یک قطره رنگ زیادی برای کار به شما می دهد. ادامه مطلب

بهترین اسپری تثبیت کننده تعریق در داروخانه ها

میل، آن را آ،ین تنظیم اسپری کنید

فراموش نکنید که آرایش خود را با یک اسپری تنظیم کننده تنظیم کنید تا ساییدگی هر لایه افزایش یابد. اسپری میل، Make It Last Setting Spray به شما کمک می کند تا ظاهر شما تا 16 ساعت ثابت بماند و همچنین می تواند به ،وان یک مرحله آماده سازی یا لمسی استفاده شود اگر آرایش شما در طول روز کمی ،ل کننده به نظر می رسد.

نکاتی برای آرایش ضد رطوبت و ضد عرق:

  • یک لایه پودر نزنید. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که هر بار که درخشش را می بینید، پودر اضافه کنید، اما وقتی با عرق و سایر لوازم آرایش ،یب می شود، ظاهری شیرین ایجاد می کند. از طرف دیگر، اسپری تنظیم کننده خود را برای طراوت و گسترش ظاهر خود حمل کنید یا از یک غلتک جذب کننده روغن استفاده کنید.
  • از محصولات مراقبت از پوست سبک استفاده کنید. ،‌های سنگین می‌توانند باعث از بین رفتن آرایش شما شوند. در تابستان از محصولات سبک تری استفاده کنید که پوشیدن آن در زیر فونداسیون نیز راحت تر باشد.
  • از رنگ آمیزی های آب گیر خودداری کنید. آرایش شبنم دار معمولاً در تمام طول راه باقی نمی ماند و همیشه کمی خیس می ماند. این فرمول ها می توانند به راحتی با شروع عرق ، ش،ته شوند و درخشش بسیار محسوس خواهد بود خیلی به سرعت.

-میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/best-sweat-proof-drugstore-makeup-that-even-humidity-wont-ruin/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار