بررسی رژگونه چکشی روبی

بررسی رژگونه چکشی روبی

(نمونه/بدون پرداخت) من عاشق این هستم که روبی به آرامی برند خود را می سازد – محصولات جدید هر هفته نمی آیند، زم، که آماده و آماده هستند می آیند. فکر می‌کنم شما قبلاً می‌د،د که روبی همر یک میکاپ آرتیست است و ممکن است برخی از شما برند او رابی و میلی را به یاد بیاورید که چند سالی است که در Boots فعالیت می‌کند، بنابراین او با آرایشگری غریبه نیست.

بررسی رژگونه چکشی روبی

من باید دندان هایم را به هم بفشارم و این دود را روی رژگونه کم رنگم تحمل کنم – چطور به آنجا رسید! فریب خورده. همانطور که می بینید، سه سایه (مطمئناً بیشتر وجود دارد) در بژ، قرمز و صورتی وجود دارد.

بررسی رژگونه چکشی روبی

همانطور که می بینید، سایه ها شدید هستند – نمی توانم تاکید کنم که چقدر به این محصول نیاز دارید تا کمی رنگ در گونه های خود داشته باشید. می‌تو،د چوب را روی گونه‌هایتان ،ید – من به شدت توصیه می‌کنم از ایجاد یک «روبان» برای ،یب شدن پس از آن، به همان اندازه که وسوسه‌انگیز است، خودداری کنید – یا برس رژگونه را روی رنگ بکشید و آن را به پوست خود منتقل کنید. به نظر می رسد این فرمول در کره ساخته شده است و واقعاً در کره ساخته شده است. این به گونه ای طراحی شده است که قابل ساخت باشد، بنابراین می تو،د با مقدار کمی شروع کنید و در صورت نیاز، موارد بیشتری را اضافه کنید.

بررسی رژگونه چکشی روبی

منظور من از تراکم چیست؟ این رنگ‌ها برای پوست رنگ‌پریده‌ام روشن به نظر می‌رسند (دوباره بیمار – grr) اما اگر ته‌رنگ‌های عمیق‌تری داشته باشید، می‌تو،د ببینید که آن سایه‌های روشن‌تر چقدر خوب به نظر می‌رسند. من نمی توانم به رنگی فکر کنم که هرگز نپوشم – این واقعیت که به گونه ای طراحی شده است که قابل ساخت باشد به این م،ی است که یک محصول واقعاً جه، است. می تو،د به جای استفاده از رژگونه از سایه برهنه برای درخشندگی بیشتر استفاده کنید. هر کدام 24 پوند قیمت دارند و من می‌توانم بگویم که در سطح پایینی بودند، اگر این واقعیت نبود که فکر می‌کنم ادامه خواهند داد، زیرا شما فقط به مقدار کمی نیاز دارید. من می گویم این یک جورهایی متمرکز است. شما می تو،د آنها را اینجا پیدا کنید.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته پولی نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/ruby-hammer-blush-sticks-review/