بالم لب جدید | وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

بالم لب جدید |  وبلاگ نویس زیبایی بریتانیایی

(بدون پرداخت/،ید/شرکت وابسته) چند هفته پیش عجله داشتم و پنج مومیایی لب جدید ،یدم – Tower 28, Rabanne, Kosas, Nars و جایگزینی برای محبوبم Charlotte Tilbury Crystal Happikiss. من دو تا در این پست دارم و بقیه را هفته آینده به شما نشان خواهم داد.

بالم لب جدید

در بالا Rabanne Love Balm in Love Language و Tower 28 Juice Balm in Squeeze هستند.

بالم لب جدید

Rabanne توسط یک خواننده توصیه شد، بنابراین من مجبور شدم آن را امتحان کنم و از بافت ناامید نشدم، اگرچه انتخاب رنگ بسیار دشوار بود زیرا همه آنها بسیار سبک هستند. زبان عشق، روزی روزگاری، مرا به دلایلی به فکر کلودیا وینکلمان انداخت. این یک رنگدانه صورتی شیری است اما درست است – این یک قوام واقعا زیبا است که احساس راحتی و محافظت می کند. خیلی براق نیست – می توانم بگویم که واقعاً یک روکش ساتن است – و بی شباهت به Charlotte Tilbury Crystal Happiness نیست. قیمت آن در اینجا 29 پوند (گران قیمت) با انتخاب 5 رنگ است. من نمی توانم در این عطر رایحه ای غیر از مومی مبهم تشخیص دهم.

بالم لب جدید

بدیهی است که من از Juicebalm در برج 28 در Squeeze هیجان زده هستم – این بسیار به رنه پینک نزدیک است – تنها شکایت من این است که رنگدانه زیادی وجود دارد. من خیلی خواستار هستم! درخشندگی بسیار بالاتری دارد و باز هم پوشیدن آن بسیار راحت است. مک،زم پیچشی است و بوی کمی شیرین دارد.

نگهدارنده برج 28

18 پوند است که بسیار معقول است و من آن را اینجا گرفتم. من همیشه به دلیل نام عجیب و غریب تصور می‌کردم که برج ۲۸ کره‌ای است، اما در واقع مستقیماً از کالیفرنیا است و نام آن از برج ساحلی نجات غریق گرفته شده است. در اینجا همه آنها نصب شده اند – نمونه پایینی Rene Pink است و می تو،د ببینید که خیلی دور از Squeeze نیست.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته پولی نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/new-lip-balms/